Nacházíte se v sekci: Nabídka služeb

Nabídka služeb

Nabídka dodávek prací a služeb MYFA Olomouc s.r.o.

Hlavní náplní naší firmy je kompletní dodávka inženýrských sítí včetně rekonstrukcí, oprav stávajících staveb a sanací betonových konstrukcí. Cílem našeho úsilí je vždy dosažení maximální spokojenosti našich zákazníků a tím i dosažení vzájemné důvěry vedoucí k trvalé spolupráci s našimi klienty. O stabilní situaci naší firmy na trhu stavebních prací vypovídají i přiložené reference od našich významných zákazníků (VHS Olomouc,a.s. ,VaK Přerov,a.s., Město Olomouc, Město Litovel, OÚ Toveř, MÚ Bělkovice-Laštany, MÚ Kojetín, Brvos Bruntál, a.j.) pro které naše firma prováděla zakázky získané v soutěžích.

V rámci trvalého zvyšování kvality a spokojenosti našich zákazníků je prováděno trvalé seznamování s novými trendy ve stavebnictví u všech pracovníků firmy tak, abychom byli schopni poskytnout našim zákazníkům plný servis včetně mnohdy nepopulárních udržovacích prací na inženýrských sítích.

Máme zkušenosti s realizací všech druhů staveb, velkým kladem jsou zkušenosti získané dlouholetou praxí v oboru.

V měsíci listopadu 2001 byl u naší firmy proveden audit řízení jakosti stavební výroby a získán certifikát ČSN EN ISO 9001:2001 pro další postup ve vnímání spolehlivosti naší firmy v očích zákazníků.

V rámci  kompletního pokrytí potřeb našich zákazníků byla vytvořena v rámci naší firmy v roce 2003  skupina pro provádění sanací betonových konstrukcí. Pro tyto práce je naše firma vybavena strojním zařízením od firmy M-tec Gmbh a byla navázána úzká spolupráce se specializovanými firmami dodávajícími sanační systémy pro opravy betonových konstrukcí (Mapei Olomouc s.r.o., BASF s.r.o.), které jsou dodavateli  uceleného materiálového systému pro sanace betonových konstrukcí, včetně technického servisu a dozoru v průběhu realizací a průběžného zaškolování pracovníků naší firmy.

slu_1 slu_2 slu_3

Specializujme se zejména na tyto na klíč prováděné druhy prací:

  • Příprava staveb,projekty inženýrských staveb
  • Vodovody
  • Kanalizace
  • Sanace betonových konstrukcí
  • ČOV
  • Komunikace
  • Terenní úpravy, zemní práce

Pojištění

Naše firma má řádně uzavřenou pojistnou smlouvu pro způsobení škody z odpovědnosti na majetku a zdraví třetích osob u druhé největší pojišťovny v ČR – KOOPERATIVA a.s.

Doufáme, že výše uvedené skutečnosti ve spojení s přiloženými ukázkami z námi realizovaných zakázek  jsou dostatečné a těšíme se na další spolupráci a možnost prokázat své schopnosti.

Zaujala Vás naše nabídka?

Pro zjištění dalších informací prosím využijte náš kontaktní formulář.

Rychlá poptávka


Aktuality
Rozšíření portfolia našich strojů
03.10.2016

Pro zlepšení poskytovaných služeb a zlepšení mobilty prací jsme doplnili do našeho vybavení další stroj- a to rypadlonakladač CASE 580T nové generace

Nový třístranný sklápěč-Iveco Trakker
28.01.2015

Všechno jednou končí-náhrada za naši jednu Tatru T815, která již dosloužila a byla nahrazena novější a hlavně efektivnější generací sklápěčů-Iveco Trakker 6x6

Další vybavení - svářecí souprava Omicron G+F
05.02.2013

V souladu s trendem budování nových vodovodních sítí a kanalizačních systémů z PE, PP jsme připraveni-do našeho vybavení přibyla špičková hydraulická svářecí souprava Omicron G+F, včetně patřičně vyškolených pracovníků pro její obsluhu.


Archiv starších zpráv »

MYFA Olomouc s.r.o.
Tel.: 585 536 256
E-mail: jan.fryba@myfa.cz

Tovární 41, 779 00 Olomouc
Jak se k nám dostanete

Copyright 2011 - 2023 MYFA Olomouc s.r.o.

Tvorba www stránek Winternet